| Part Number | ADL5331ACPZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 1MHz ~ 1.2GHz |
| P1dB | - |
| Gain | 15dB |
| Noise Figure | 9dB |
| RF Type | CATV |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Current - Supply | 240mA |
| Test Frequency | 900MHz |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 24-LFCSP-VQ (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 32LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV LOGARITHMIC 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC LOGARITHMIC CONV DUAL 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV DUAL LOGARITHMIC 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT MONITOR 8LFCSP
In Stock: 3000