| Part Number | HMC258LC3BTR-R5 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| RF Type | VSAT |
| Frequency | 14.5GHz ~ 19.5GHz |
| Number of Mixers | 1 |
| Gain | - |
| Noise Figure | 10dB |
| Secondary Attributes | - |
| Current - Supply | 42mA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Package / Case | 12-VFCQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 12-CSMT (3x3) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
In Stock: 574
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
In Stock: 3000
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC NON-REFL SW SP8T 24SMD
In Stock: 203
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC NON-REFL SW SP8T 24SMD
In Stock: 200