| Part Number | HMC392ALC4TR-R5 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 1.7GHz ~ 2.7GHz |
| P1dB | 12dBm |
| Gain | 9dB |
| Noise Figure | 12.5dB |
| RF Type | CDMA, GSM, EDGE, W-CDMA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Current - Supply | 260mA |
| Test Frequency | 2.7GHz |
| Package / Case | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-LCC (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 30
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 87
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24QFN
In Stock: 5000