| Part Number | HMC813LC4BTR-R5 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 1GHz ~ 20GHz |
| P1dB | - |
| Gain | - |
| Noise Figure | - |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 153mA |
| Test Frequency | - |
| Package / Case | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-SMT (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC RF RECEIVER 40LFCSP
In Stock: 16
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: 9-10 GHZ I/Q LNC
In Stock: 100
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: 9-10 GHZ I/Q LNC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC 71-76GHZ TX DIE
In Stock: 4
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC E-BAND 81 - 86 GHZ I/Q D
In Stock: 4