| Part Number | HMC866LC3TR-R5 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | - |
| P1dB | - |
| Gain | 29dB |
| Noise Figure | - |
| RF Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 85mA |
| Test Frequency | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 16-SMT (3x3) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC REG LDO 3V/4.5V/ADJ 16QFN
In Stock: 48
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC REG LDO 3V/4.5V/ADJ 16QFN
In Stock: 2000
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC POWER AMP 1/2W 24-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC POWER AMP 1/2W 24QFN
In Stock: 0