| Part Number | CF453215-R33K |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Type | Multilayer |
| Material - Core | Ferrite |
| Inductance | 330nH |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating | 605mA |
| Current - Saturation | - |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 280 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 25.2MHz |
| Frequency - Self Resonant | 165MHz |
| Ratings | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Frequency - Test | 25.2MHz |
| Features | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 410MA 600 MOHM
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 390MA 650 MOHM
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 12UH 225MA 2 OHM SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22UH 180MA 3.2 OHM SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27UH 170MA 3.6 OHM SMD
In Stock: 0