| Part Number | T50IDH9M4 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Wire/Cable Tie Type | Double Head, Locking |
| Bundle Diameter | - |
| Length | 1.000' (304.80mm) |
| Width | 0.185" (4.70mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Features | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Natural |
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: BOOT CABLE BREAKOUT 3 ENTRY
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 70A 200V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 80A 200V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 70A 300V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 80A 300V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 70A 400V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 80A 400V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 70A 500V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 80A 500V TO-94
In Stock: 0
Manufacturer: Powerex Inc.
Description: SCR PHASE CTRL 70A 600V TO-94
In Stock: 0