
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Artikelnummer | PW173KB1503B01 |
|---|---|
| Teilstatus | Obsolete |
| Region genutzt | North America |
| Bilden | Wall Mount |
| Eingabetyp | Fixed Blade |
| Spannung - Eingang | 100 ~ 240 VAC |
| Spannung - Ausgang | 15V |
| Strom - Ausgang (Max) | 2A |
| Leistung (Watt) | 30W |
| Keine Last Stromverbrauch | 500mW (Max) |
| Polarisation | Positive Center |
| Anwendungen | ITE (Commercial) |
| Effizienz | Level IV |
| Betriebstemperatur | 0°C ~ 40°C |
| Ausgangsanschluss | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Größe / Dimension | 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) |
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADPTR 7.5V 23W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 23W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 27W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 27W
Auf Lager: 26
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Auf Lager: 821
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Auf Lager: 0