| Part Number | HMC613LC4BTR-R5 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 100MHz ~ 20GHz |
| P1dB | - |
| Gain | - |
| Noise Figure | - |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 80mA |
| Test Frequency | - |
| Package / Case | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-SMT (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DETECTOR/CTLR LOG 60DB 24-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DETECTOR/CTLR LOG 60DB 24-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DETECTOR/CTLR LOG 60DB 24QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DETECTOR/CTLR LOG 74DB 24-QFN
In Stock: 232
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC DETECTOR/CTLR LOG 74DB 24QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP SDLVA 59DB 24SMD
In Stock: 6
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP SDLVA 59DB 24SMD
In Stock: 700
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP SDLVA 59DB 24SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC IQ UPCONVERTER
In Stock: 15