| Part Number | HMC751LC4TR-R5 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 17GHz ~ 27GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Gain | 25dB |
| Noise Figure | 2.2dB |
| RF Type | VSAT |
| Voltage - Supply | 4V |
| Current - Supply | 73mA |
| Test Frequency | - |
| Package / Case | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-SMT (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP LIMITING 24SMT
In Stock: 162
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP LIMITING 24SMT
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP MMIC GAAS LN 24QFN
In Stock: 35
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP MMIC GAAS LN 24QFN
In Stock: 500