| Part Number | MA4P7104F-1072T |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Diode Type | PIN - Single |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 400V |
| Current - Max | - |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Resistance @ If, F | 500 mOhm @ 100mA, 100MHz |
| Power Dissipation (Max) | 11.5W |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Package / Case | 2-SMD |
| Supplier Device Package | - |
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN SMQ CERAMIC SI
In Stock: 0
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN SMQ CERAMIC SI
In Stock: 0
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN SMQ CERAMIC SI
In Stock: 0
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN SMQ CERAMIC SI
In Stock: 1500
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN SMQ CERAMIC SI
In Stock: 0
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN PLASTIC LEADFREE
In Stock: 33000
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN PLASTIC LEADFREE
In Stock: 63000
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN PLASTIC LEADFREE
In Stock: 9000
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN MRI MELF
In Stock: 500
Manufacturer: M/A-Com Technology Solutions
Description: DIODE PIN MRI MELF
In Stock: 500