
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Artikelnummer | PW174KB1503F01 |
|---|---|
| Teilstatus | Obsolete |
| Region genutzt | International |
| Bilden | Desktop (Class I) |
| Eingabetyp | Cord (Sold Separately) |
| Spannung - Eingang | 100 ~ 240 VAC |
| Spannung - Ausgang | 15V |
| Strom - Ausgang (Max) | 4A |
| Leistung (Watt) | 60W |
| Keine Last Stromverbrauch | 500mW (Max) |
| Polarisation | Positive Center |
| Anwendungen | ITE (Commercial) |
| Effizienz | Level IV |
| Betriebstemperatur | 0°C ~ 40°C |
| Ausgangsanschluss | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Größe / Dimension | 4.25" L x 2.68" W x 1.57" H (108.0mm x 68.0mm x 40.0mm) |
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 40W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Auf Lager: 135
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 61W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 70W
Auf Lager: 0