
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | SMTL4-RGY |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Farbe | Green, Red, Yellow |
| Aufbau | Common Anode |
| Linsenfarbe | Colorless |
| Objektivtransparenz | Clear |
| Millicandela-Bewertung | 40mcd Green, 36mcd Red, 16mcd Yellow |
| Linsenart / Größe | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Spannung - Vorwärts (Vf) (Typ) | 1.9V Green, 1.85V Red, 1.9V Yellow |
| Aktueller Test | 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow |
| Blickwinkel | 120° |
| Befestigungsart | Surface Mount |
| Wellenlänge - Dominant | 570nm Green, 640nm Red, 585nm Yellow |
| Wellenlänge - Spitze | - |
| Eigenschaften | - |
| Paket / Fall | 4-PLCC |
| Lieferantengerätepaket | 4-PLCC |
| Größe / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Höhe (Max) | 2.05mm |
Hersteller: PUI Audio, Inc.
Beschreibung: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Auf Lager: 0
Hersteller: PUI Audio, Inc.
Beschreibung: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Auf Lager: 3000
Hersteller: PUI Audio, Inc.
Beschreibung: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Auf Lager: 18000
Hersteller: PUI Audio, Inc.
Beschreibung: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Auf Lager: 2000
Hersteller: PUI Audio, Inc.
Beschreibung: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Auf Lager: 20000
Hersteller: PUI Audio, Inc.
Beschreibung: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-5V SMD
Auf Lager: 6000