
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| 부품 번호 | SMTL4-RGY |
|---|---|
| 부품 상태 | Active |
| 색깔 | Green, Red, Yellow |
| 구성 | Common Anode |
| 렌즈 색상 | Colorless |
| 렌즈 투명도 | Clear |
| 밀리 칸델라 평가 | 40mcd Green, 36mcd Red, 16mcd Yellow |
| 렌즈 스타일 / 크기 | Round with Flat Top, 2.40mm |
| 전압 - 순방향 (Vf) (일반) | 1.9V Green, 1.85V Red, 1.9V Yellow |
| 전류 - 테스트 | 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow |
| 시야각 | 120° |
| 실장 형 | Surface Mount |
| 파장 - 우세 | 570nm Green, 640nm Red, 585nm Yellow |
| 파장 - 피크 | - |
| 풍모 | - |
| 패키지 / 케이스 | 4-PLCC |
| 공급 업체 장치 패키지 | 4-PLCC |
| 크기 / 치수 | 3.20mm L x 2.80mm W |
| 높이 (최대) | 2.05mm |